#15 – Piracki Technomanta

tps15

Przygotowaliśmy dla Was bardzo specjalny odcinek! Dziś mówić dla Was będzie spore grono geeków, a jak wiadomo: gdzie geeków 5, tam na podcast jest chęć! (psst, dlatego jest nas piątka!)
W tym odcinku powracamy do tematu Pirackich Obozów z epizodu czwartego bo Pirat opowiada o wakacyjnej edycji obozów RPGowych. Wspominamy też o Sapkowski Gate, grze wideo Duelyst, planszówce Human Interface – Nakamura Tower, serii książek „Droga Królów” i jesiennych serialach.
Ale to nie wszystko! Mamy dwa bardzo aktualne tematy! Z okazji zbliżającego się Halloween mówimy o Paranormal Cativity – dziwne zachowanie kotów oraz opowiadamy o animacji dla dorosłych „BoJack Horseman” bo właśnie dziś obchodzimy Światowy Dzień Animacji!

W odcinku:
Pirackie Obozy vol 2
Sapkowski Gate
Duelyst (gra PC)
Paranormal Cativity (dziwne zachowania kotów)
Droga Królów (książka)
Human Interface – Nakamura Tower (Planszówka)
Jesienne seriale
offtop

Pobierz w formacie mp3
Zobacz nas na facebooku!
Subskrybuj za pomocą tego RSSa!
iTunes

tps

About the Author

RogeR

Nieprzytomny, brodaty, sepleniący informatyk. Legenda głosi, że dwa miesiące temu wykradł arcyważny artefakt z rąk Przedwiecznego Zakonu Wiewiórek. Niestety do dzisiaj nie wie, jak się nim posługiwać. Suchy jak Sahara, porywczy jak Niagara. Fan gier video oraz planszówek. Hejter Chińczyka i Monopolu (no chyba, że całodobowego). Jego ulubionym zajęciem jest masochistyczne granie w Dark Souls oraz DOTA 2. Lubi kino (kupił Unlimited), wino (przed koncertami) i pianino (w życiu nie zagrał na nim nic więcej, niż „Wlazł kotek na płotek”), a także spryskiwanie wodą uciekającego kota.

 • Jerzy Sikorski

  Dziękuję za cameo na początku :*
  Premierowa gra za 60Euro – zgadzam się totalnie z ogromnymi cenami premierowych gier. W Rosji rzeczywiście są mniejsze ceny i trochę tragiczne, że w Polsce musimy tyle płacić 🙁
  Hearthstone – Akurat ułożenie kart na polu gry i wpływ tego na rozgrywkę uważam za jeden z ogromnych plusów.
  Przepraszam… kto się tam całował z Rogerem? xD

  Ale Wy mi zespoilerowaliście Wikingów…

  Więcej Grzegorza ! Ma dobry głos.

  No i tak na serio…zabrakło 10 sekund ,żeby odcinek był idealny 🙂

 • Pingback: Piracki Technomanta – Typowo Piwniczne Sprawy – Czarny Kotu w Internetach()

 • isaakPL

  Co do Sabkowskiego to REDzi prosili go o konsultacje w sprawie scenariusza, o napisanie scenariusza ale odmówił