#09 – Kuweta

tps09

Pradawny zwyczaj kociej nacji panów wymaga, by w miejscu uświęconym przez starych bogów, dokonać rytuału oczyszczenia i pozbyć się całego grzesznego brzmienia, a następnie zakopać je głęboko w piaskach czasu. My niczym te koty wchodzimy dziś do świętej kuwety i umieszczamy w niej grzeczne przejawy popkulturowego mienia. I tym sposobem poznacie co naszym zdaniem w filmach, literaturze, serialach i ogólnie kulturze popularnej, zasługuje na zesłanie do kuwety.
A także posłuchacie jak różne i niespodziewane mamy refleksje na temat filmu WARCRAFT. Pamiętajcie jednak by oddzielić ten temat od KUWETY (mimo, że Roger by go tam chętnie umieścił, drań!).

Temat odcinka:
Kuweta: najgorsze popkulturowe kasztany wg Typowo Piwnicznych Spraw

Pogadanka:
Warcraft: Początek
Dramaworld
Angry Birds film

Pobierz w formacie mp3
Zobacz nas na facebooku!
Subskrybuj za pomocą tego RSSa!
iTunes

tps

About the Author

RogeR

Nieprzytomny, brodaty, sepleniący informatyk. Legenda głosi, że dwa miesiące temu wykradł arcyważny artefakt z rąk Przedwiecznego Zakonu Wiewiórek. Niestety do dzisiaj nie wie, jak się nim posługiwać. Suchy jak Sahara, porywczy jak Niagara. Fan gier video oraz planszówek. Hejter Chińczyka i Monopolu (no chyba, że całodobowego). Jego ulubionym zajęciem jest masochistyczne granie w Dark Souls oraz DOTA 2. Lubi kino (kupił Unlimited), wino (przed koncertami) i pianino (w życiu nie zagrał na nim nic więcej, niż „Wlazł kotek na płotek”), a także spryskiwanie wodą uciekającego kota.

 • Tony

  Jeśli chodzi o Niezgodną, to mam takie same wrażenia jak uczestniczka podcastu (podcasterka?) co do aktora w części trzeciej, tylko odwrotne 😉 Chodzi mi o postać głównej bohaterki, jest to dziewczyna absolutnie w moim typie i oglądam z nią wszystko jak leci. Co nie znaczy, że uważam filmy z nią za jakieś wybitne, ale cóż, aktorka tak bardzo mi się podoba, że nie zauważam jej aktorskich wad 🙂 A co do scenariusza tych filmów, to nie wydaje mi się bardziej absurdalny niż Hunger Games (pomijając ostatnią część) i chociaż jestem już raczej starszy niż target tych filmów, to mogę obejrzeć w ramach bezrefleksyjnej rozrywki.

  Staję się regularnym słuchaczem, bardzo się podobało, pozdrawiam cały zespół serdecznie.

  • Ania Piechocka

   No tak, coś w tym jest, że jak lubimy jakiegoś aktora czy aktorkę, to od razu przyjemniej się ogląda wszystko, niezależnie od ogólnego poziomu produkcji 🙂
   My też Cię serdecznie pozdrawiamy i do usłyszenia 🙂