#08 – Arkhamer dwatysiące (szesnaście)

tps08

Kolejne wspominki. Tym razem padło na Arkhammer, który odwiedziliśmy w drugi długi majowy weekend. Trochę będziemy marudzić, trochę się zachwycać, a w rezultacie wyjdzie z tego poradnik dla początkujących konwentowiczów. Pogadamy o tym, jak istotne jest zebranie drużyny i ciepła kawa. Co to jest sleeproom, jak wygląda gra konwentowa i jak się nie zgubić w gąszczu programu – to wszystko w dzisiejszym słuchowisku.
Zapraszamy!

Penis!

Temat odcinka:
Arkhamer 2016

Linki:

Odcinek z Julią: http://piwnicznesprawy.pl/2016/04/08/typowo-piwniczne-sprawy-05-kobiety-i-technologia-wibrator/

Gra „Ja jestem”: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1589

Pobierz w formacie mp3
Zobacz nas na facebooku!
Subskrybuj za pomocą tego RSSa!
iTunes

tps

About the Author

RogeR

Nieprzytomny, brodaty, sepleniący informatyk. Legenda głosi, że dwa miesiące temu wykradł arcyważny artefakt z rąk Przedwiecznego Zakonu Wiewiórek. Niestety do dzisiaj nie wie, jak się nim posługiwać. Suchy jak Sahara, porywczy jak Niagara. Fan gier video oraz planszówek. Hejter Chińczyka i Monopolu (no chyba, że całodobowego). Jego ulubionym zajęciem jest masochistyczne granie w Dark Souls oraz DOTA 2. Lubi kino (kupił Unlimited), wino (przed koncertami) i pianino (w życiu nie zagrał na nim nic więcej, niż „Wlazł kotek na płotek”), a także spryskiwanie wodą uciekającego kota.

 • Arijka

  Przesłuchałam całe, nie żałuje : D

  • Ania Piechocka

   Polecamy się 😀 Musimy częściej zapraszać Jerzego, bo wnosi dużo radości podczas nagrania 😉

 • Jej! Nowy członek ekipy świetnie się sprawdził. Nawet te suche żarty przez niego przemycane były fajne. No i rewelacyjnie było znów usłyszeć w Waszym podcaście przestery spowodowane uroczo-nieradiowym śmiechem.

  Muszę sobie obczaić tą grę biblijną.

  • Ania Piechocka

   Żarty Jerzego są specyficzne, ale fajnie się razem pośmiać i mamy nadzieje, że słuchacze smieją się razem z nami. Przynajmniej czasami ;D
   No niestety, jesteśmy trochę nieradiowi, ale naiwnie wierzymy, że jakoś około 50 odcinka osiągniemy w miarę przyzwoity półprofesjonalny poziom ;P